Beste spelers, leiders, ouders en verzorgers,

 

Het bestuur van FC Ria heeft besloten om een vertrouwenspersoon te benoemen binnen de club in de persoon van Raoul Bakkes, voorzitter. Vanuit NOC/NSF en ook de KNVB komt steeds meer de nadruk te liggen op een veilige sportomgeving voor onze jeugd. Voor onze jeugd is het van belang dat ze zorgeloos op het veld kan staan. En we gaan er ook vanuit dat dat bij onze vereniging kan. Maar we sluiten ook niet onze ogen voor de voorvallen die we helaas met enige regelmaat in het nieuws tegenkomen. Vandaar dat we de vertrouwenspersoon introduceren.

Dus mocht je als speler, leider, ouder/verzorger een vermoeden hebben van onregelmatigheden binnen de club, meld je dan. Uiteraard zal er vertrouwelijk worden omgegaan met de verstrekte informatie en eventuele vervolgacties.

Je kan Raoul bereiken op 06-10222695 of per email Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

 

zuiver logo

Toyota

Facebook

s5 box

Inloggen